בניית אתרים ממותגים

בניית אתרים ממותגים ומקצועיים היא בנייה למותג מוכר, למפורסמים, או לחברות מוכרות בתחומם. הבנייה חייבת להיות צמודה עם חברה לבניית אתרים ויחד עם מעצבים גרפיים מקצועיים. 

ללא ספק, מדובר בעבודה יסודית, מקצועית, ומשתלמת לכל מותג. הצבעים לוקחים חלק בלתי נפרד מההצגה. במאמר זה, קבוצת ברנולי, מספרת קצת על התהליך המלא וכמה בדיוק עולה בנייה מאפס.

כיצד בונים אתרים ממותגים?

אתרים ממותגים נועדו למכור, להציג את המותג באור חיובי הרבה יותר, להיות בולטים כלל הניתן. אז כיצד עושים זאת בעידן המודרני? באמצעות מספר שלבים: השלב הראשון, אפיון והכרת המותג. 

השלב השני, מבנה האתר. השלב השלישי, מיתוג והפן העיצובי. אלה הם 3 השלבים העיקריים מכל. בנוסף, כדאי להבין האם מורכבות האתר דורשת התערבות מצד מתכנת, האם נדרשת התאמה.

ברוב המקרים, בניית אתרים ממותגים דורשת השקעה ברמת הפיתוח, העיצוב, וכמובן הכלים. מתכנתים בכירים, מעצבים גרפיים מעולים, יהיו נכס מצוין לשם בניית הפרויקט בצורה אידיאלית כך שאתרים קטלוגיים יהיו כלי שרת מושלם עבורת רכישות דיגיטליות כמו נעליים, מזון, ביגוד או גזיבו לים

הצבעים הדומיננטיים של המותג, וסמל המותג, מהוויים חשיבות עליונה בזמן בניית האתר הסופי. בניית אתרים ממותגים דורשת מאתנו זמן פנוי, שליטה בתוכנות עיצוב, וכמובן ידע באלמנטור. מעוניינים בבניית אתר למותג שלכם? התייעצו עם צוות המומחים של קבוצת ברנולי.

כמה עולה לבנות אתר מ־0?

לעומת בנייה מבוססת תבנית, בנייה מאפס יותר יקרה בעקבות הזמן הנדרש לעבודתה, ללא ספק. בנוסף, בנייה מאפס דורשת הרבה התאמות אישיות, עיצוב גרפי ברמה גבוהה, ותוספי פרמיום. 

בנייה מאפס מאפשרת אתר מהיר יותר, מקצועי, וממותג הרבה יותר. בנייה מאפס דורשת השקעה גדולה. בעת הבנייה, בונה אתרים מתחשב בהרבה גורמים ופרמטרים, בתנאים הדרושים לבניית האתר, ועוד. המחירים עבור בניית אתר מאפס מתחילים ב־4,000₪ וצפויים להגיע עד ל־6,000₪ לאתרי תדמית. ומהצד השני, המחירים עבור בניית חנות וירטואלית מאפס הם החל מ־5,000₪ ועד ל־8,000₪ בגג.

ללא ספק, המחירים הגבוהים מתארים את גובה ההשקעה, את מידת העיצוב, וגורמים נוספים. ההצדקה של המחיר היא ריאלית וכדאית, במיוחד אם אתם מעוניינים בקידום אורגני במנוע החיפוש. 

כדאי ומומלץ להסתמך על איש מקצוע איכותי, או לחלופין על חברה המתמחה בבניית אתרים מ־0. בעת הבחירה, כדאי לבחון את שנות הניסיון, את תיק העבודות, את הביקורות, וכמובן את השירות. בחירה אקראית תוביל אתכם למצבים לא נעימים, כישלון אמיתי, ושום דבר טוב לא יצא מזה. תיאום הצפיות הוא חלק בלתי נפרד מהמשימה, כדאי לתאם ציפיות עם החברה שאיתה אתם סוגרים.

מעוניינים לבנות אתר אינטרנט ממותג? אתר אינטרנט מאפס? הצוות של קבוצת ברנולי לשירותכם. לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, התקשרו עוד היום – 050-999-7928.

 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר