השפעת מהירות טעינת האתר על הקידום

כמה זמן הגולשים שלכם מוכנים להמתין עד שהאתר יעלה ויוכלו סוף סוף לבצע את הרכישה שתכננו זמן כה רב? ובכן, סביר להניח שלא יותר מידי. ללקוחות של היום אין זמן, הם רוצים הכל כאן ועכשיו ומיד! לכן, כדאי להכיר את הגורמים הקשורים אל השפעת מהירות טעינת האתר על הקידום של האתר שלכם, ולפעול בכדי להתרחק מהם כמו מאש. ברגע שהאתר בנוי כך שיעבוד מהר ויעיל, בעל האתר ייהנה מנתוני גלישה גבוהים, יחס חיובי מגוגל ומהצלחה בטוחה. 

השפעת מהירות טעינת האתר על הקידום – מהם הגורמים שמאטים את את המהירות?

אם כן, השפעת מהירות טעינת האתר על הקידום היא קריטית בשל העובדה שברגע שהאתר לא פועל כמו שצריך, הגולשים שלנו יעזבו אותו, גוגל לא יזהה אותו כבעל ערך, וההצלחה תתרחק מאתנו. כדי למנוע מקרים כאלה, יש להכיר כמה מהגורמים שעלולים להשפיע לרעה על האתר ומהירותו:

  • יותר מידי תוספי וורדפרס – פלטפורמת וורדפרס מציעה פיצ'רים שונים שמטרתם להפוך את האתר לאטרקטיבי יותר ואת התפעול שלו פשוט יותר. למען האמת, ייתכן מאוד שאין לכם צורך בכל הפיצ'רים הללו ויותר מכך, מומלץ שלא להכביד על האתר עם התקנה של יותר מידי אפשרויות כאלה, שכן הדבר עלול להאט אותו. בדקו מה בדיוק אתם צריכים והיצמדו לפיצ'רים הללו.
  • שרת האחסון – ישנם בעלי אתרים שמנסים לחסוך על אחסון האתר, ומשלמים על כך בגדול בזמני התגובה האיטיים מאוד של האתר. אף אחד לא מעוניין לגלוש באתר איטי מידי, כך שמומלץ שלא להתפשר על אחסון במהירות גבוהה. 
  • שפת קוד מסובכת – לא רק שלא באמת מתחשק לכם להסתבך עם יותר מידי קודים, דעו שקוד מסובך מידי יסרבל את טעינת האתר שלכם. יש לעשות שימוש בקוד שכתוב היטב ומינימלי שמכיל רק את מה שדרוש לאתר. 
  • עיצוב כבד מידי – אין ספק שעיצוב הוא אחד האלמנטים החשובים ביותר עבור הצלחת האתר, אבל לא כדאי להתפזר יותר מידי. עיצוב כבד מידי עלול להאט את האתר מאוד, להכביד על עינו של הגולש ולהבריח אותו. לא צריך יותר מידי אלמנטים שיכבידו על האתר, מספיק עיצוב נכון המתאים לקהל היעד שאתם מצפים שייכנס לאתר שלכם.

אז מה אפשר לעשות?

ההמלצה הטובה ביותר תהיה כמובן להיעזר בגורם מקצועי שמכיר את כל נושא קידום האתרים, כי השפעת מהירות טעינת האתר על הקידום היא גבוהה וחשובה במיוחד. אותו גורם יידע לקחת את האתרים שלכם, לבצע שיפור מהירות אתרים על ידי סילוק העיצוב הכבד, התוספים שאתם לא באמת זקוקים להם, השפה המסובכת ועוד. בסופו של דבר התוצאה תהיה אתר אינטרנט קל, ידידותי ופשוט לשימוש שיביא לכך שהגולשים שהזדמנו אליו יהפכו אולי למבקרים קבועים, והרי – זו כל המטרה. 

 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר