בניית אתר רספונסיבי

בניית אתר רספוניסבי

חברות ברנולי מספקת פתרונות אינטרנט מתקדמים ושירות ייחודי הכולל מענה לכל צרכי הדפוס והעיצוב של העסק. כל עסק חייב נוכחות באינטרנט אך בניית אתרים אינה מספיקה ולכן אנו מציעים לבעלי העסקים גם שירותי קידום אתרים. חשוב לדעת כי למעלה מ- 30% מהטראפיק (תעבורת גולשים) מגיע כיום מהסלולר ולכן אנו בונים אתר רספונסיבי המתאים עצמו באופן אוטומטי לכל פלטפורמה (מחשבים, טאבלטים, אייפון, סמארטפונים), וכך כל גולש נהנה מאתר בעל נראות גבוהה ונוכחות מרשימה, ויכול לקבל את המידע על המוצרים או השירותים לו הוא זקוק, במהירות ובנוחות מרבית.  

בניית אתר רספונסיבי – מהפכת הרגלי הגלישה

אם עד לפני מספר שנים נהגנו לגלוש באינטרנט במחשב הנייח או הנייד הרי כיום עם ההתקדמות הטכנולוגית אנו גולשים יותר ויותר באייפון, בסמארטפון, בטאבלט או בגאג'דטים החדשים שלנו. היום מעל 30% מהתנועה המגיעה לאתר שלכם נעשית באמצעות גלישה במכשירים החדשים ובסמארטפונים השונים. לכן, חשוב להתאים את האתר לפלטפורמות השונות ולהעניק לגולשים חווית גלישה איכותית ומהנה. חברת ברנולי מציעה עיצוב ובניית אתרים רספונסיביים וכל גולש נהנה מאתר מתקדם ואיכותי המותאם למכשיר ממנו הוא גולש. קצב ההתקדמות הטכנולוגית והשינוי בהרגלי הגלישה דורש מאיתנו התאמה לחידושים ולשינויים, וכך אתם, בעלי האתרים, זוכים לעמוד בראש החזית הטכנולוגית ולהעניק לגולשים המגיעים לאתר שלכם את שיא הטכנולוגיה, ואתם נהנים ממיתוג יוקרתי, וזוכים להיות בעיני הגולשים והלקוחות כחברה חדשנית, מקורית ומתקדמת.

עיצוב תגובתי

עיצוב רספונסיבי לאתר הוא עיצוב "תגובתי", כלומר, בונים ומעצבים את האתר כך שיספק חווית גלישה אופטימאלית ונוחה, ללא קשר למכשיר ממנו מגיעים לאתר. בניית אתר רספונסיבי אשר נראה טוב בכל מכשיר וגודל מסך, והגולש נהנה מחוויית צפייה מהנה, מנווט את דרכו בקלות באתר ויכול לרכוש מוצר או שירות או לקרוא מידע בקלות. אתר רספונסיבי מעניק לכם עדיפות על פני המתחרים ומציב אתכם בראש. כדאי לדעת כי קצב מכירת הטאבלטים והסמארטפונים רק הולך וגובר ולכן חשוב כי כבר היום תתאימו את האתר לשינויים החלים בענף ותזכו ליוקרה ולעדיפות. צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לענות על כל שאלה ובקשה, ולהציע לכם אתר רספונסיבי מתקדם עם עיצוב מרהיב ונעים לעין.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר