שירות בניית קישורים

בניית קישורים

רוצים לשדרג את האתר שלכם בגוגל? רוצים לקפוץ כמה מקומות קדימה?
בניית קישורים איכותיים היא הדרך הטובה ביותר לקידום האתר בצורה אורגנית בגוגל, כל הפרטים כאן.

בניית קישורים או קניית קישורים

לפי גוגל אסור לבנות או לקנות קישורים, אבל בפועל השיטה הזאת מוכיחה את עצמה שנה אחר שנה, לאורך השנים כוחם של הקישורים ירד מעט, אבל בפועל זאת אחת השיטות המעטות עדיין שהיא הכי אפקטיבית ופועלת בצורה הטובה ביותר על כל אתר אינטרנט שעבר אופטימזציה טובה, לנו בחברת ברנולי יש רשימה של למעלה מ-100 אתרים שאנחנו מציעים מהם קישורים איכותיים, האתרים שלנו הם בכל התחומים, לא נוכל לתת לכם את הקישורים כאן, אבל הנה מגוון הנושאים הגדול שלנו.

  • אתרי אירועים –  כל סוגי האירועים החל ממגנטים, אטרקציות, חינות, הכל יכול להתאים כולל אולמות אירועים שתרצו לקדם, יש לנו הכל.
  • אתרי בעלי מקצוע – כל סוגי בעלי המקצוע יכולים להתאים: גננים, חברות ניקיון, שיפוצים, מנעולנים, ועוד מגוון סוגי בעלי מקצוע יכולים להתאים.
  • אתרים כלליים ופורטלים – יכול להתאים לכל סוג האתרים, פורטלים חזקים ואיכותיים.
  • אתרי לימודים – יכול להתאים לאתרי מלגות וכדומה..
  • קישורים החל מ-49 ש"ח למאמר (לא כולל כתיבת המאמר)

מגוון ענק של תחומים – האמת היא שאני יכול לספר מהיום עד מחר על כמה תחומים וכמה אתרים יש לנו, אבל הכי כדאי שתתקשרו או תצרו קשר ואני אישית אשלח לכם את רשימת האתרים האיכותיים ביותר שלנו שיתאימו לאתר שלכם.

למה לקנות קישורים דווקא מאיתנו?

האמת היא שיש המון ספקים למכירת קישורים או בניית קישורים, אנחנו אף פעם לא ממליצים לקנות רק מספק אחד, רצוי להעזר בשירותים של כמה ספקים שונים על מנת ליצור גיוון אתרים, זכרו, ככל שיש לכם קישורים איכותיים ורחבים יותר, כך האתר יתקדם בצורה טובה יותר וגם ישמור על העוצמה שלו לאורך זמן, כל הקישורים שלנו נשארים באתרים שלנו כל עוד החברה קיימת.

קישורים

סוגי קישורים שחייב להכיר:

  • קישורי FOLLOW – זהו סוג הקישור שאנחנו מוכרים והוא הנפוץ ביותר, קישור follow הוא קישור שאומר לגוגל, קח את הכוח מהאתר הזה ותעביר אותו לאתר שאני מקשר אליו, זהו סוג הקישור האיכותי ביותר, כל סוג אחר של קישור יהיה פחות רלוונטי, אבל רצוי לגוון ושיהיה כמה שיותר מכל דבר..
  • קישורי NO FOLLOW – בגלל שגוגל אומרים שאסור לבנות או לקשר בין אתר אחר לשני הם הוסיפו את התג המיוחד "no follow" שבעצם אומר לגוגל "אני ממליץ" על האתר הזה, אבל אל תשאב את הכוח שלו לאתר שלי, פחות רלוונטי כאשר מריצים קידום מסיבי לאתר, יחד עם זאת, חשוב גם לבנות קישורים כאלה, אפשר לעשות את זה דרך כל מיני אתרים חינמים ולא בהכרח צריך לשלם על קישורים כאלה.

למה דווקא לרכוש קישורים מאיתנו?

אז קודם כל ההמלצה הראשונה שלנו עבורכם, אל תרכשו רק מאיתנו, נסו לגוון את פרופיל הקישורים של האתר שלכם כמה שיותר, רכשו קישורים מכמה ספקים שונים על מנת שלא להדליק נורה אדומה לגוגל, נסו לגוון באנקורים ובעמודים אליהם אתם מקשרים, נסו לקשר לכמה שיותר דפים רלוונטים בנושאים של המאמרים בהם אתם מפרסמים באתר, כדי לבדוק קישורים איכותיים ישנם כלים רבים כמו aherf וגם semrush שמאפשרים לכם לדעת האם האתר איכותי או לא, העצה הראשונה שלנו עבורכם היא כזאת, בדקו שלאתר יש לפחות 20+ ביטוי מפתח בגוגל דרך smerush ובדקו שיש לו קישורים נכנסים דרך aherf, הנה דוגמא לאתר איכותי תוכלו לראות בגרף אתר שקיבל קישורים וכיצד הוא עלה

אחרי קבלת קישורים איכותיים
אחרי קבלת קישורים איכותיים

 

לפרטים נוספים על בניית קישורים איכותית באמת לאתר שלכם  או בניית לינקים מאתרים אמיתיים ולא אתרי תמיכה לאתר שלכם, אנחנו ממליצים שפשוט צרו איתנו קשר או התקשרו כעת: 050-999-7928
אם אתם מחפשים לבנות קישורים ניתן באמצעות yousell.co.il

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר