עיצוב אתר וורדפרס

עיצוב אתר וורדפרס

מחפשים עיצוב אתר וורדפרס? בניתם אתר בWORDPRESS ואתם זקוקים לחידוש העיצוב שלו? אתם ללא ספק במקום הנכון ובזמן הנכון, הגעתם לחברת ברנולי המספקת עיצוב אתרים וגרפיקה לכל סוגי העסקים במחירים חסרי תחרות ועם ניסיון של למעלה מ-15 שנים בכל תחומי העיצוב הגרפי ובניית האתרים.

עיצוב אתר וורדפרס עם ניסיון אמיתי!

אנחנו מכירים את מערכת הוורדפרס שנים רבות וכיום היא מערכת הקוד הפתוח ומערכת בניית האתרים הפופלארית ביותר בעולם (למעלה מ-25 אחוז מהאתרים היום בנוים בוורדפרס) אז כאשר אתם מחפשים חברה שתעצב לכם את האתר חשוב לכם שזה יהיה מקצועי, כי היום לכולם יש וורדפרס אז אתם צריכים להבדיל את עצמכם מן המתחרים שלכם, וזו בעצם העבודה שלנו, ואנחנו עושים אותה שנים רבות על הצד הטוב ביותר, בטח כאשר אנחנו גם מציעים את המחירים הטובים ביותר בשוק לעיצוב אתרים של וורדפרס.

ניהול אתר וורדפרס

מעצב גרפי שמכיר את העבודה..

ישנם הרבה אנשים חסרי ניסיון בתחום הזה של עיצוב אתרים ובכלל עיצוב אתרי וורדפרס ולכן חשוב להבחין בין אדם מקצועי לאדם לא מקצועי, בתיק העבודות שלנו תוכלו להתרשם ממגוון האתרים האחרונים שעשינו וכך תוכלו להבין פחות או יותר באיזה רמה מדובר. עיצוב אתר מתבצע בדר"כ בתוכנת פוטושופ ולאחר מכן עובר קידוד ועריכה והופך לאתר אינטרנט וורדפרס אמיתי, אז רגע לפני שאתם מקבלים לינק לאתר אתם אמורים לקבל תמונה של הגרפיקה בלבד, כאשר המעצב שולח לכם ישירות לינק לאתר ככל הנראה לא מדובר במעצב אתרי וורדפרס אלא מתכנת שמנסה את מזלו על אנשים חסרי ניסיון, אז אל תפילו בפח הזה, ברוב המקרים המעצב אמור לשלוח לכם סקיצה של העיצוב, אנחנו לדוגמא שולחים ללקוחותינו כ-3 סקיצות לגרפיקה של האתר, הלקוח בוחר את הסקיצה שהוא הכי אהב ואנחנו מבצעים עליה שינוים בלייב (בפוטושופ) ולאחר מכן מקודדים אותה ומעבירים אותה לתכנות ולבניית האתר עצמו, חשוב שכל העיצוב יתבצע בפוטושופ על מנת להעניק לכם אפשרויות רבות של שינוים, כידוע לכם בפוטושופ ניתן לשנות ואפשר לשנות הכל בלייב תוך דקות בודדות.

זקוקים למעצב גרפי לאתר שלכם? חייגו עכשיו או צרו קשר ונשמח להעמיד לרשותכם את המעצבים הטובים ביותר עם ניסיון ענק בתחום, חייגו כעת: 050-999-7928

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר