ניהול אתר אינטרנט

ניהול אתר אינטרנט

מחפשים ניהול אתר אינטרנט או חברה שתנהל לכם את האתר בצורה איכותית? אתם במקום הנכון
ברנולי כבר פועלת שנים בזירת ניהול האתרים בכל העולם, עדיין אין לכם אתר? כנסו לשמוע עוד..

מנהל אתר אינטרנט בדרך למעלה

מנהל אתר אינטנרנט בעצם אחראי לכל מה שקורה עם האתר, החל מאחסון האתר על שרתים איכותיים שלא נופלים ועד לעליית תוכן חדש לאתר, אנחנו מספקים ניהול אתרי אינטרנט בכל סוגי פלטפורמות החל מניהול אתרי וורדפרס ועד לניהול אתרי וויקס, אנחנו בעצם מאפשרים לכם להיות רגועים שהאתר שלהם בידיים הטובות של מנהלי אתרים מקצועיים עם וותק של 15 שנים בניהול האתרים, אנחנו נדאג לתחזוקה שוטפת של האתר כולל תוכן חדש שיעלה באתר עם תמונות מקוריות.

מנהל חנות אינטרנט

מנהל אתר ecommerce או מנהל חנות אינטרנט אחראי בעצם לעליית מוצרים, תחזוקה שוטפת של האתר והפיכת כל גולש לקונה של המוצר שלכם, בעצם אנחנו מקבלים לידינו את ניהול החנות ומרגע הזה אתם יכולים להירגע, אנחנו מספקים לכם את כל השירותים הדרושים לניהול החנות שלכם החל מאחסון החנות על שרתים איכותיים ומאובטחים ומאפשרים ללקוחות שלכם להרגיש מרוצים, כל חנות אינטרנט מרגישה כמו חנות שלנו ואנחנו מטפלים בה ברמה הגבוהה והאיכותית ביותר, אנחנו מאפשרים לכם לקבל את הכל במקום אחד, בלי צורך להתעסק עם עוד בעלי מקצוע.

ניהול אתרי אינטרנט ברמה!

ניהול תוכן אתר אינטרנט

האתר שלכם לא מתעדכן? נמאס לכם לרדוף אחרי כותבי תוכן עם תיקוני תוכן מעצבנים? כדאי ורצוי שתתעסקו בעסק שלכם ולא תטפלו בתוכן של האתר שלכם, לשם כך אנחנו כאן, אנחנו נדאג למצוא את כותבי התוכן המתאימים ביותר עבור אתר האינטרנט שלכם ולספק לכם את התוכן בעלות טובה, תוכן איכותי חייב להשאיר רושם טוב על הגולש או הלקוח שלכם, ולכן אנחנו עובדים עם חברות תוכן מהגדולות ביותר בישראל, אנחנו דואגים להעלות את התוכן תוך כדי אופטימזציה מלאה לקידום האתר.

מחירון ניהול אתר – כמה זה עולה באמת?

ולשאלת השאלות, כמה עולה בכלל לנהל לכם את אתר האינטרנט, האמת שזה תלוי בהרבה גורמים, מה אתם בכלל רוצים שנעשה לכם באתר, תלוי בתדירות העדכונים של האתר וגם רמת התוכן הנכתבת לאתר שלכם, כל אלה יכולים להשפיע על מחיר ניהול האתר שלכם, אנחנו מספקים כיום שירותי ניהול אתרים החל מ-399 ש"ח בלבד (תשלום חודשי) ללא התחייבות.

תחזוקת אתרים

אנחנו נעזרים בחברות האחסון הרבות בארץ ובעולם על מנת לאפשר לכם לתחזק את האתר ברמה הגבוהה ביותר, אנחנו מספקים שירותי אחזקה, אבטחה וניהול אתרים ברמה הגבוהה ביותר תוך כדי שמירה על רף איכות תוכן ותחזוקה על מנת שהאתר שלכם לא יפול לעולם!

רוצים גם אתם תחזוקת וניהול אתרי אינטרנט לעסק שלכם? חייגו כעת 050-999-7928

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר