ניהול דף פייסבוק

פייסבוק

תחזוקת דף הפייסבוק מקשה עליכם לנהל את העסק כמו שצריך?
אנחנו בברנולי השקנו שירות מעולה לבעלי עסקים שרוצים להתעסק בתכלס! בקידום האתר שלהם ע"י בעל מקצוע שיכול לעדכן להם את הקיר בפייסבוק או באינסטגרם מבלי שהם יצטרכו לדאוג, אתם רק תצטרכו לטפל בלקוחות שיגיעו מהקידום שלנו.

מחיר ניהול דף פייסבוק לפרטיים או לעסקים

עלות הקידום משתנה בהתאם לכמות הפוסטים בהם תרצו שנעדכן את הדף שלכם, החבילות הם פשוטות מאוד, אתם תקבלו בין 5-30 פוסטים בחודש (יש אפשרות ליותר) בהתאמה אישית לצרכים שלכם, כל הפוסטים מעוצבים בצורה מקצועית והם כולל גרפיקה מקצועית, המחירים נעים בין 500 ל-1500 ש"ח, המחיר כולל גרפיקה לפוסטים ואפילו ניהול קמפיין ממומן לפייסבוק שלכם.

דוגמא לפוסט ללקוח בפייסבוק

אז למה אתם צריכים מנהל דף פייסבוק?

כי אתם צריכים להתרכז בדבר הכי טוב לעסק שלכם, וזה בעצם לגייס לקוחות, אנחנו בתור חברה שמתמחה בקידום בפייסבוק ובאינסטגרם יכולים להוריד מעליכם את הסיוט של לעדכן את הפייסבוק בכל יום, אנחנו מבצעים בקרה על דף הפייסבוק שלכם כמו כן אנחנו עושים קידום אורגני לדף ודואגים לעדכן את שעות הפתיחה, אתר האינטרנט, וכמובן כל מה שתצטרכו בין אם אתם רוצים לעדכן את דף הפייסבוק או שתרצו מנהל לאתר שלכם.

ניהול דף עסקי עם שירות מכל הלב

אנחנו מאמינים בשירות הוגן עם הלקוחות שלנו ולכן אין אצלנו התחייבות, תרצו להפסיק שננהל את דף הפייסבוק שלכם בחודש הבא, פשוט תצטרכו להודיע מספר ימים לפני ולא תצטרכו לדאוג יותר, מעתה אתם בידיים הטובות ביותר של מומחי קידום אתרים וניהול דפי פייסבוק.

להזמנות ופרטים נוספים על מנהל דפי פייסבוק איכותיים התקשרו כעת: 050-999-7928

 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר