תמיכה מסביב לשעון

חברת ברנולי מציעה שירות מתקדם וייחודי והיא מעניקה ללקוחותיה תמיכה מסביב לשעון. אנו מציעים שירות ברמה הגבוהה ביותר וחשוב לנו כי כל לקוח יקבל תמיכה טכנית מהירה ומקצועית. מחלקת התמיכה שלנו זמינה עבורכם באמצעות הצ'אט באתר, במייל וכמובן בטלפון לאורך כל שעות היום ובמשך כל השבוע. בכל תקלה, בעיה או בקשה הנכם מוזמנים לפנות אלינו ואנו מתחייבים לשירות ולמענה מהיר.

מגוון רחב של פתרונות תמיכה

חברת ברנולי הוקמה בשנת 2005 במטרה לספק פתרונות מתקדמים בתחומי האינטרנט, בבניית ועיצוב אתרים ובעיצוב גרפי. כבר מרגע היווסדה של החברה החלטנו להעמיד כל לקוח בראש ולהעניק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר המלווה ביחס אישי, מענה זמין ותמיכה טכנית מלאה מסביב לשעון- שירות איכותי וייחודי שלנו. אצלנו כל לקוח חשוב ולכן אנו מעמידים לרשותכם מגוון רחב של פתרונות תמיכה. הנכם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת באמצעות המייל, באמצעות מילוי טופס באתר ושליחתו, באמצעות הצ'אט שאנו מפעילים לאורך כל שעות היום או בטלפון. חשוב לנו כי תיהנו מתמיכה טכנית מהירה וזמינה ולכן אנו מעמידים לרשותכם מבחר פתרונות תמיכה ומציעים זמינות מלאה ומענה טכני מהיר ומקצועי.

תמיכה טכנית בכל רגע נתון

חברת ברנולי מציעה פתרונות תמיכה טכנית כחלק כלול מסל השירותים הרחב של החברה. מוקד השירות הטלפוני פועל לאורך כל שעות היום ובכל רגע נתון תוכלו ליהנות מתמיכה טכנית מעולה ומהירה. צוות השירות הטכני שלנו מקצועי ומסוגל לספק מענה טכני מהיר תוך שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק. אנו מציעים מענה ותמיכה טכנית באמצעות הטלפון ו/או באתר הלקוח. צוות השירות שלנו מציע תמיכה טכנית באמצעות שירות מרחוק ואנו מיומנים בפתרון כל סוגי הבעיות. חשוב לנו כי תדעו כי כל צוות העובדים של חברת ברנולי עומד לשירותכם לכל אורך הדרך ואנו מעניקים יחס אישי לכל לקוח, גדול כקטן. השירות המקצועי והאדיב, ומגוון פתרונות התמיכה שאנו מעניקים מעמידים אותנו בראש וגם אתם מוזמנים להצטרף למעגל הלקוחות המרוצים שלנו ההולך ומתרחב מדי שנה. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר בצ'אט, במייל או בטלפון ונשמח לענות על כל שאלה ובקשה.   

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר