לימודי פיתוח

לימודי פיתוח – כיצד בזכות לימודי פיתוח אפשר לספק לצרכן מוצר טוב יותר 

חברות הייטק אשר מתמחות בפיתוח מוצרים עבור ארגונים ולקוחות אחרים, נוטות לא פעם, כטיבן של חברות גדולות, להתמקד במה שהן טובות בו. כלומר, הן בוחרות שיטת עבודה מסוימת, שיטה שאמורה לאפיין אותן לעומת חברות אחרות, ולהציע בעזרתה מוצרים כאלה ואחרים ללקוחות שלהן. 

למשל, אם חברה מתמחה ביצירת מוצר על בסיס שפה מסוימת, כלים ספציפיים, לצורך פיתוח יישומים שיכולים לשרת את צרכי הלקוח, אז היא תמשיך לעסוק בכך, מתוך הנחה סבירה “אם זה הצליח עד עכשיו, למה לשנות”. 

העניין הוא, שתחום התוכנות ובכלל מוצרים ויישומים ממוחשבים עובר כל הזמן שינויים, מתפתח ומשתנה. נוצרים כלים חדשים, אפשר ללמוד שיטות פיתוח חדשות ומתקדמות יותר, טכניקות וגישות שמאפשרות לספק ללקוחות יישומים הרבה יותר מתקדמים ואיכותיים. חברות צעירות מייצרות מוצרים הרבה יותר מקוריים וחדשניים, ומבקשות לתפוס את מקומן של חברות גדולות וותיקות. 

לימודי פיתוח יכולים לשנות את המצב

אחת הדרכים להתמודד עם סיטואציה כזו, היא בעזרת לימודי פיתוח אליהם אפשר לשלוח מתכנתים ואנשי מקצוע מתוך החברה, הן על מנת שיקבלו את ההכשרה על כלים ויישומים חדשים והן על מנת שידעו כיצד לשלב את אותו ידע שהם רוכשים במסגרת הקורס, בייצור מוצרים עבור הלקוחות שלהם. 

אחד המומחים הגדולים בישראל בתחום הדרכה עבור חברות הייטק וחברות אחרות, הוא יניב ארד. הוא עוסק בתחום כבר למעלה מעשרים שנה, שימש בתפקידים שונים, וכיום מלבד היותו מדריך בקורסים שהוא עצמו פיתח, הוא משמש גם בתור מנטור הן עבור מפתחים צעירים, והן עבור חברות שונות. 

כיצד לימודי פיתוח יכולים לעזור לחברות ולמתכנתים 

במסגרת לימודי פיתוח, ניתן למצוא קורסים בתחומי פיתוח ותכנות שונים, אשר מציעים לכל מי שנרשם אליהם, את כל הכלים והידע המתקדם ביותר עבור גישות וטכניקות חדשות, לפיתוח מכשירים ומוצרים שיכולים להתאים ללקוחות בפתח העשור השלישי של המאה ה-21. 

כך למשל אפשר למצוא לימודי פיתוחים כוללים קורס המבוסס על שפת python, קורס פיתוח מבוסס על node.js, פיתוח בסביבת angular, קורס בסביבת sharepoint, קורס dynamics crm dev לצורך פיתוח מוצרים שמתאים לסביבה ארגונית מותאמת עבור הלקוח ועוד. 

כל אחד מהקורסים מכיל את כל הידע הדרוש על מנת להכשיר מפתחים ואנשי מקצוע, לספק ללקוחות של החברה את המוצר האיכותי והמתקדם ביותר, באמצעות הכלים הכי חדשים שקיימים בשוק. 

לומדים דרך המקלדת

אחד היתרונות הבולטים בשיטת הלימוד של יניב ארד על פני קורסים והכשרות המוצעים במקומות אחרים, בא לידי ביטוי בכך שהשיטה מתבססת על חלוקה של שבעים אחוז עבודה מעשית, כתיבת קוד, לעומת שלושים אחוז בלבד של לימוד תיאורטי. 

בצורה כזו התלמידים רוכשים את המידע החיוני, לומדים בדיוק מה עליהם לעשות וכיצד, ויכולים לצאת מהלימודים עם כל מה שנדרש להם בשביל לבצע את העבודה בפועל, בצורה הטובה ביותר.  

Open chat