כיצד לאבטח אתר מכירות מפני פריצות

זה התחיל לאט לאט אבל ככל שהזמן חולף, אנחנו עדים כך כי היקפי המסחר כמעט בכל התחומים עוברים לפעול בפלטפורמות הדיגיטליות.

אז אם בתחילה היו אלו חנויות שניהלו במקביל לעסק שלהם גם את העסק המקוון, הרי שכיום יש עסקים רבים אשר מלכתחילה פועלים אך ורק בשיטות הסחר האלקטרוני. אז זה טוב ונוח לכולנו אך אי אפשר להתעלם מהסיכונים הכרוכים בשיטות המסחר מהסוג הזה.

כולנו שמענו על מתקפות סייבר על אתרי מכירות כמו גם הונאות ופריצות, תרמיות והאקרים שמניחים את ידיהם על אתרי סחר מהם הם יוכלו להפיק תשלומי כופר גבוהים.

מה שבעצם אומר שכל מי שיש לו חנות אינטרנטית מהסוג הזה, חייב ממש ללמוד להגן עליו ולאבטח אותו ברמה הגבוהה ביותר כדי לחסוך מעצמו את כל האיומים האפשריים.

איך מבטיחים את ההגנה המלאה על האתר מפני פריצות?

אז אנחנו כאן כדי ללמוד איך בעצם תוכלו להבטיח לעצמכם אתר מוגן מפני פריצות, מפני וירוסים, פישינג, התקפות סייבר או כל איום אחר.

אז דבר ראשון חשוב להבין כי לפני הכול יש להתקין חומת אש וזאת כדי להבטיח את ההגנה המלאה מפני איומי סייבר, מתקפות האקרים או כל ניסיון אחר מצד גורמים עוינים שינסו להשבית את האתר.

קיימים סוגים שונים של חומות אש והבחירה חייבת להיעשות בהתחשב באופי האתר כאשר הדגש הוא תמיד ללכת על המערכות הכי מתקדמות כאשר אלו יוכלו להבטיח את ההגנה המקיפה והטובה ביותר.

יש לשים לב כי לא כל מערכת תתאים לכל אתר. אתרי הסחר האלקטרוני מתבססים לעיתים על קוד סגור ולעיתים על קוד פתוח. האבטחה חייבת להיות מותאמת באופן מלא לאתר כדי שאכן אי אפשר יהיה לפגוע בו בשום צורה.

אל תוותרו על גיבוי לאתר

תמיד חשוב לדאוג לגיבוי של האתר שזה אומר מערכת גיבוי אוטומטית שתבצע באופן אוטומטי את ההגנה ואת הגיבוי המלא של כל המידע. כך שבכל מקרה שהאתר יהיה חשוף למתקפת סייבר כזו או אחרת או כל פריצה בלתי צפויה, הרי שמערכת הגיבוי תרענן מאליה את הנתונים והאתר לא ימצא את עצמו בקריסה עקב איבוד הנתונים.

אתר סחר אלקטרוני שהוא חסין בפני כל פריצה ויש לו גם את הגיבוי המלא לכל תקלה שלא תהיה, יצליח לשמר את קהל הלקוחות שלו ואף ירחיב את מעגליו לאור הזמינות התמידית והשירות שתמיד קיים.

מערכת סליקה מאובטחת – חובה!

בכל אתר בו יש מערכת סליקת אשראי, ישנו סיכון גבוה יותר של פריצות על ידי האקרים. על כן, ההמלצה שחנו היא להשקיע במערכת סליקה מאובטחת מה שיבטיח שקט נפשי ללקוחות והגדלת היקפי המכירות של האתר.

הטיפים במאמר בשיתוף אתר penetrationtest.co.il/

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר